Tlf. 40 321 123
Mail: kent@falkenvig.dk
Facebook: Kent Falkenvig

 
November 2020

Onsdag 11. november kl. 12.00: Energnist
Onsdag 11. november kl. 16.30: Køge - FCM
Onsdag 11. november kl. 20.00: Danmark - Sverige
Lørdag 14. november kl. 18.00: Julefrokost
Søndag 15. november kl. 14.00: Nanna
Søndag 15. november kl. 20.30; Danmark - Island
Onsdag 18. november kl. 12.45: Tandlæge
Onddag 18. november kl. 20.30: Belgien - Danmark
Torsdag 19. november kl. 8.00: RAR
Torsdag 19. november kl. 9.00: Herning Vand
Torsdag 19. november kl. 17.00: Klaus Falkenvig
Torsdag 19. november kl. 18.45: JBU Region 2
Fredag 20. november kl. 9.00: Venstre formøde Teknik & Miljø
Lørdag 21. november: Bente og Jørgen
Søndag 22. november: Bente og Jørgen
Søndag 22. november kl. 16.00: AGF - FCM
Mandag 23. november kl. 8.30: Teknik & Miljøudvalget
Mandag 23. november kl. 13.00: RAR
Tirsdag 24. november kl. 13.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Tirsdag 24. november kl. 15.30: Herning Vand
Onsdag 25. november kl. 9.30: Energnist
Onsdag 25. november kl. 13.00: Social & Sundhedsudvalget
Onsdag 25. november kl. 21.00: Ajax - FCM
Torsdag 26. november kl. 10.00: Skatteankenævn
Fredag 27. november kl. 9.00: AFLD
Lørdag 28. november kl. 10.00: Krea-Hygge hos Bente
Lørdag 28. november kl. 16.00: FCM - ÅB
Mandag 30. november kl. 19.00: Vildbjerg Venstre

December 2020

Tirsdag 1. december kl. 17.00: Netværk
Tirsdag 1. december kl. 21.00: Atalanta - FCM
Onsdag 2. december kl. 12.00: KL Uddannelsesudvalg
Torsdag 3. december kl. 9.00: RAR
Torsdag 3. december kl. 18.00: Herdis og Gunnar
Fredag 4. december kl. 18.00: AB Catering
Lørdag 5. december kl. 17.30: Vejle - FCM
Lørdag 5. december kl. 18.00: Harboøre
Tirsdag 8. december kl. 9.30:  AFLD
Onsdag 9. december kl. 10.00: Kvartalsmøde
Onsdag 9. december kl. 13.30: RAR
Onsdag 9. december kl. 21.00: FCM - Liverpool
Torsdag 10. december kl. 13.00: Erhvervshus Midtjylland
Torsdag 10. december kl. 17.15: Venstre formøde i Teknik & Miljø
Fredag 11. december kl. 10.00: Energnist
Mandag 14. december kl. 8.30: Teknik & Miljøudvalget
Mandag 14. december kl. 14.00: Venstre formøde i Social & Sundhedsudvalget
Mandag 14. december kl. 15.00: Gruppemøde
Mandag 14. december kl. 19.00: OB - FCM
Tirsdag 15. december kl. 8.30: Social- & Sundhedsudvalget
Tirsdag 15. december kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 16. december kl. 9.00: Beredskabskommissionen
Onsdag 16. december kl.13.00: RAR
Torsdag 17. december kl. 10.00: Skatteankenævn
Mandag 21. december kl. 19.00: FCM - FCN

Januar 2021

Torsdag 7. januar kl. 18.00: Nytårsparole
Fredag 8. januar kl. 18.00: Nytårskur JBU
Lørdag 9. januar kl. 10.00: Delegeretmøde
Mandag 11. januar kl. 13.00: Venstre formøde i Social- og Sundhed
Mandag 11. januar kl. 13.00: TMU - Studietur
Onsdag 13. januar kl. 13.00: Soceal- og Sundhedsudvalget
Fredag 15. januar kl. 9.00: Venstre formøde i Teknik- og Miljøudvalget
Søndag 17. januar kl. 15.00: Nytårskoncert
Mandag 18. januar kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Lørdag 23. januar kl. 18.00: Julefrokost
Mandag 25. januar kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 26. januar kl. 12.00: RAR
Tirsdag 26. januar kl. 17.00: Byrådsmøde

Februar 2021

Mandag 1. februar kl. 8.30: RAR
Torsdag 4. februar kl. 18.00: FCM - SønderjyskE
Fredag 5. februar kl. 14.00: Venstre formøde i Teknik & Miljø
Mandag 8. februar kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Tirsdag 9. februar kl. 9.00: Beredskabskommission
Onsdag 10. februar kl. 13.00: RAR
Fredag 12. februar kl. 9.30: Energnist
Mandag 22. februar kl. 14.00: Venstre formøde i Social & Sundhed
Mandag 22. januar kl. 19.00: Vildbjerg Venstre
Tirsdag 23. januar kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 25. februar kl. 9.00: AFLD
Fredag 26. februar kl. 9.00: Energnist

Marts 2021

Mandag 1. marts kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 2. marts kl. 17.00: Byrådsmøde
Tirsdag 9. marts kl. 9.30: AFLD
Fredag 12. marts kl. 9.00: Venstre formøde i Teknik & Miljø
Mandag 15. marts kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 15. marts kl. 14.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Onsdag 17. marts kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Mandag 22. marts kl. 8.00: Budgetkonference
Tirsdag 23. marts kl. 12.00: RAR
Onsdag 24. marts kl. 13.00: Energnist

April 2021

Fredag 9. april kl. 19.30: 9 to 5
Mandag 12. april kl. 14.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Onsdag 14. april kl. 9.00: Energnist
Onsdag 14. april kl. 12.30: AFLD
Torsdag 15. april kl. 8.00: Teknik og Miljø
Torsdag 15. april kl. 10.00: RAR
Mandag 19. april kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 20. april kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 21. april kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 22. april kl. 8.30: RAR
Fredag 23. april kl. 9.00: Venstre formøde i Teknik & Miljø
Mandag 26. april kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Tirsdag 27. april kl. 18.30: Vandrådet
Onsdag 28. april kl. 9.30: AFLD

Maj 2021

Torsdag 6. maj kl. 9.30: Energnist
Søndag 9. maj kl. 12.00: Svinkløv Badehotel
Mandag 10. maj kl. 10.00: Svinkløv Badehotel
Tirsdag 11. maj kl. 13.00: RAR
Mandag 17. maj kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 18. maj kl. 16.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Tirsdag 18. maj kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 19. maj kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 20. maj kl. 9.00: Beredskabskommissionen
Torsdag 27. maj kl. 9.30: Energnist
Fredag 28. maj kl. 10.00: Holstebro Golfklub
Fredag 28. maj kl. 14.00: Venstre formøde i Teknik & Miljø
Lørdag 29. maj kl. 10.00: Holstebro Golfklub
Mandag 31. maj kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget

Juni 2021

Torsdag 3. juni kl. 10.30: Øjelæge
Mandag 14. juni kl. 14.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Tirsdag 15. juni kl. 12.00: RAR
Onsdag 16. juni kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Mandag 21. juni kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 22. juni kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 23. juni kl. 9.30: Energbist

Juli 2021

Torsdag 29. juli: Vildbjerg Cup
Fredag 30. juli: Vildbjerg Cup
Lørdag 31. juli: Vildbjerg Cup
 

August 2021

Søndag 1. august: Vildbjerg Cup
Fredag 6. august kl. 9.00: Venstre formøde Teknik- og Miljø
Lørdag 7. august kl. 15.00: Vildbjerg
Mandag 9. august kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 16. august kl. 14.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Onsdag 18. august kl. 13.00: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 19. august kl. 15.00: Gruppemøde
Mandag 23. august kl. 8.00: Budgetkonference
Tirsdag 24. august kl. 8.00: Budgetkonference
Tirsdag 24. august kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 25. august kl. 9.30: Energnist
Torsdag 26. august kl. 8.30: RAR
Fredag 27. august kl. 9.00: Venstre formøde Teknik- og Miljø
Mandag 30. august kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget

September 2021

Onsdag 1. september kl. 13.00: RAR
Tirsdag 7. september kl. 9.00: Energnist
Mandag 13. september kl. 9.00: AFLD
Mandag 13. september kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 14. september kl.98.00: Beredskabskommissionen
Tirsdag 14. september kl. 17.00: Byrådsmøde
Fredag 17. september kl. 14.00: Venstre formøde Teknik- og Miljø
Mandag 20. september kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 20. september kl. 14.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Onsdag 22. september kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 23. september kl. 9.30: AFLD
Tirsdag 28. september kl. 12.00: RAR
Torsdag 30. september kl. 9.30: Energnist

Oktober 2021

Fredag 1. oktober kl. 9.00: Venstre formøde Teknik- og Miljø
Lørdag 2. oktober: Traneklit
Søndag 3. oktober: Traneklit
Mandag 4. oktober kl. 9.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 4. oktober: Traneklit
Mandag 4.oktober kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 5. oktober: Traneklit
Tirsdag 5. oktober kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 6. oktober: Traneklit
Torsdag 7. oktober: Traneklit
Fredag 8. oktober: Traneklit
Lørdag 9. oktober: Traneklit
Onsdag 13. oktober kl. 10.00: RAR
Tirsdag 19. oktober kl. 8.30: RAR
Mandag 25. oktober kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 26. oktober kl. 16.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Tirsdag 26. oktober kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 27. oktober kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 28. oktober kl. 13.00: RAR

November 2021

Onsdag 10. november kl. 9.30: Energnist
Tirsdag 16. november kl. 8.00: Valg til byrådet.
Mandag 22. november kl. 14.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Onsdag 24. november kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Torsdag 25. november kl. 9.00: Energnist
Fredag 26. november kl. 9.00: Venstre formøde i Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 29. december kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 29. november kl. 13.00: AFLD
Tirsdag 30. november kl. 12.00: RAR

December 2021

Torsdag 2. december kl. 9.00: Beredskabskommissionen
Tirsdag 7. december kl. 8.30: RAR
Onsdag 8. december kl. 9.30: AFLD
Torsdag 9. december kl. 13.00: Venstre formøde i Social- og Sundhedsudvalget
Mandag 13. december kl. 8.30: Social- og Sundhedsudvalget
Mandag 13. december kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 14. december kl. 9.30: Energnist
Tirsdag 14. december kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 15. deceber kl. 13.00: RAR

Lav din egen hjemmeside med mono.net