Tlf. 40 321 123
Mail: kent@falkenvig.dk
Facebook: Kent Falkenvig

 
September 2021

Torsdag 16. september kl. 18.45: FCM - Ludogorets
Fredag 17. september kl. 14.00: Venstre formøde Teknik- og Miljø
Lørdag 18. september kl. 8.00: Samsø
Søndag 19. september kl. 9.00: Trehøje
Søndag 19. september kl. 18.00: FCK - FCM
Mandag 20. september kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 20. september kl. 13.00: Herning Vand
Mandag 20. september kl. 17.00: Bæredygtig Herning
Tirsdag 21. september kl. 9.00: Herning Vand
Tirsdag 21. september kl. 14.00: Danva
Onsdag 22. september kl. 8.00: Fys
Torsdag 23. september kl. 9.30: AFLD
Fredag 24. september kl. 19.00: Braseriet
Lørdag 25. september kl. 14.00: Solglimt
Søndag 26. september kl. 10.00: FCM
Søndag 26. september kl. 14.00: FCM - Randers
Mandag 27. september kl. 17.00: Skive Trav
Tirsdag 28. september kl. 12.00: RAR
Onsdag 29. september kl. 9.00: RAR
Onsdag 29. september kl. 11.20: Ørelæge
Torsdag 30. september kl. 9.30: Energnist
Torsdag 30. september kl. 13.00: Skatteankenævnet

Oktober 2021

Fredag 1. oktober kl. 9.00: Venstre formøde Teknik- og Miljø
Fredag 1. oktober kl. 10.30: Kvartalsmøde
Fredag 1. oktober kl. 12.30: Uddannelsesudvalg
Lørdag 2. oktober: Traneklit
Søndag 3. oktober: Traneklit
Søndag 3. oktober kl. 13.22: Hvide Klit
Søndag 3. oktober kl. 16.00: FCM - AGF
Mandag 4. oktober kl. 9.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 4. oktober: Traneklit
Mandag 4.oktober kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 5. oktober kl. 5.00: Erik og Ulla
Tirsdag 5. oktober: Traneklit
Tirsdag 5. oktober kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 6. oktober: Traneklit
Torsdag 7. oktober: Traneklit
Fredag 8. oktober: Traneklit
Lørdag 9. oktober: Traneklit
Lørdag 9. oktober kl. 9.00: Hvide Klit
Lørdag 9. oktober kl. 14.00: Annette Bentsen
Lørdag 9. oktober kl. 20.30: Moldova - Danmark
Søndag 10. oktober kl. 10.00: Oktobermesse
Mandag 11. oktober kl. 17.00: Venstre formøde i Børne- og familieudvalget
Mandag 11. oktober kl. 19.00: Vandrådet
Tirsdag 12. oktober kl. 16.00: Billund
Tirsdag 12. oktober kl. 20.30: Danmark - Østrig
Onsdag 13. oktober kl. 8.15: Børne- og familieudvalget
Onsdag 13. oktober kl. 10.00: RAR
Fredag 15. oktober kl. 9.00: AFLD
Søndag 17. oktober kl. 15.00: FCN - FCM
Torsdag 21. oktober kl. 9.00: RAR
Lørdag 23. oktober kl. 11.45: Venstre hos Meny
Mandag 25. oktober kl. 15.00: Gruppemøde
Torsdag 26. oktober kl. 9.00: Skatteankenævn
Tirsdag 26. oktober kl. 17.00: Byrådsmøde
Torsdag 28. oktober kl. 13.00: RAR
Fredag 29. oktober kl. 16.00: Venstre
Lørdag 30. oktober kl. 10.00: Venstre

November 2021

Tirsdag 2. - Tirsdag 9. november: Golf
Tirsdag 9. september kl. 19.00: Vælgermøde
Onsdag 10. november kl. 9.30: Energnist
Torsdag 11. november kl. 17.00: Vildbjerg Erhvervsforening
Fredag 12. november kl. 16.30: Søbakken
Fredag 12. november kl. 20.30: Danmark - Færøerne
Mandag 15. november kl. 20.30: Skotland - Danmark
Tirsdag 16. november kl. 8.00: Valg til byrådet.
Torsdag 18. november kl. 9.00: Herning Vand
Tirsdag 23. november kl. 13.30: Kvartalsmøde
Onsdag 24. november kl. 13.00: Børne og Familieudvalget
Torsdag 25. november kl. 9.00: Energnist
Torsdag 25. oktober kl. 13.00: Skatteankenævn
Torsdag 25. november kl. 19.00: Trehøje
Fredag 26. november kl. 9.00: Venstre formøde i Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 29. december kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Mandag 29. november kl. 13.00: AFLD
Tirsdag 30. november kl. 12.00: RAR
Tirsdag 30. november kl. 17.00: Venstre Netværk Byplan

December 2021

Torsdag 2. december kl. 9.00: Beredskabskommissionen
Tirsdag 7. december kl. 8.30: RAR
Onsdag 8. december kl. 9.30: AFLD
Mandag 13. december kl. 15.00: Gruppemøde
Tirsdag 14. december kl. 9.30: Energnist
Tirsdag 14. december kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 15. december kl. 8.15: Børne- og familieudvalget
Onsdag 15. deceber kl. 13.00: RAR
Torsdag 16. december kl. 8.30: Teknik- og Miljøudvalget
Torsdag 16. december kl. 12.00: Skatteankenævn
 

Lav din egen hjemmeside med mono.net